Ананас елітний №6 1 кг

Артикул: 05003-1
Есть в наличии: 99999 шт.
  • Вес: 1 кг.
  • Цена:
    105 грн.
  • Старая цена:
    0 грн.
(1/1)
Ананас - популярна і культивована по всьому світу екзотична фруктова культура. Плоди овальної або циліндричної форми в дозрілому вигляді покриті дуже щільною восковою оболонкою. Залежно від сорту вона може бути забарвлена в різні відтінки жовтого, червоного і навіть зеленого кольорів. У будь-якому випадку всередині знаходиться соковита яскраво жовта м'якоть з характерним ароматом та інтенсивним солодким смаком, завдяки якому, ананас вживається в їжу переважно в свіжому вигляді. М'якоть цих фруктів уже сама по собі є прекрасним десертом, однак частіше використовується при приготуванні салатів, кондитерських і хлібобулочних виробів, соусів, варення, пудингів, йогуртів, морозива, м'ясних страв і, звичайно ж, алкогольних та безалкогольних напоїв.

Вживання ананаса підвищує вміст в крові серотоніну. У свою чергу, марганець також входить в хімічний склад м'якоті. Він стимулює обмін протеїнів і вуглеводів. І, звичайно ж, не можна не відзначити корисну дію аскорбінової кислоти, яка міститься в ананасі у великій кількості.

В нашому інтернет-магазині АСА-Маркет ви можете купити ананас ваговий, а також величезний вибір іншої продукції з категорії Екзотика з оперативною доставкою по м. Київ та населеним пунктам Київської області.