Апельсин 1 кг

Артикул: 03007-1
Есть в наличии: 99999 шт.
  • Вес: 1 кг.
  • Цена:
    43,40 грн.
  • Старая цена:
    0 грн.
(0/2)
Апельсин є результатом схрещування мандарина і помело. Крім округлої форми цей фрукт характеризується двошаровою шкіркою та яскравим помаранчевим кольором, який він отримує при дозріванні. Усередині міститься розділена на окремі часточки соковита м'якоть з інтенсивним кисло-солодким смаком і відповідним ароматом.

Завдяки вкрай привабливому аромату та смаку, апельсини вживаються в їжу переважно в свіжому вигляді, як окремо, так і разрм з іншими харчовими продуктами. У кулінарії апельсин використовується дуже широко, причому, як у свіжому, так і сушеному чи консервованому вигляді. Найчастіше ці фрукти використовуються при готуванні салатів, желе, джемів, а також багатьох інших десертів, кондитерських та хлібобулочних виробів.

Багатий на вітаміни та мінерали хімічний склад апельсина обумовлює наявність у цих фруктів велику кількість корисних властивостей. Їх регулярне вживання має імуностимулюючу, протизапальну, бактерицидну і тонізуючу дію, покращує апетит, нормалізує обмін речовин та роботу серцево-судинної та центральної нервової систем.

В нашому інтернет-магазині АСА-Маркет ви можете купити апельсин ваговий, а також величезний вибір іншої продукції з категорії Цитруси з оперативною доставкою по м. Київ та населеним пунктам Київської області.