Аспарагус 450 г 1 шт

Артикул: 01052-1
Есть в наличии: 99999 шт.
  • Вес: 0.45 кг.
  • Цена:
    182 грн.
  • Старая цена:
    0 грн.
(0.3/4)
Аспарагус (або спаржа) являє собою багаторічна трав'яниста рослина з сімейства спаржевої (Asparagaceae). Природним ареалом для аспарагуса є райони з помірним і субтропічним кліматом: майже вся Європа (за винятком найпівнічніших районів), Мала і Центральна Азія, Північна Африка, Північна Америка, Австралія і Нова Зеландія.

Для харчових цілей придатний як дикоростучий аспарагус, так і культивований. Різниця полягає лише в тому, що другий має більш насичений смак і виглядає більшим. Найпоширеніший вид рослини - зелений (лікарський), який має в складі цілий комплекс вітамінів і мінералів. У дієтичному харчуванні часто використовують бобовий сорт, який пройшов термічну обробку. Так само відома морська, фіолетова, а також корейська спаржа, яка представляє собою продукт переробки соєвих товчених бобів.

Склад представлений цілим комплексом вітамінів і мінералів. У великих концентраціях присутній рибофлавін, тіамін, фолієва кислота, бета-каротин, токоферол, вітамін А. З мінералів спаржа містить залізо, магній, калій, натрій, кальцій та фосфор.

В нашому інтернет-магазині АСА-Маркет ви можете купити аспарагус, а також величезний вибір іншої продукції з категорії Овочі з оперативною доставкою по м. Київ та населеним пунктам Київської області.