Батат, кг

Артикул: 010106
Есть в наличии: 99999 шт.
  • Вес: 1 кг.
  • Цена:
    80 грн.
  • Старая цена:
    0 грн.
(2.3/17)
Картопля батат, незважаючи на свою схожість із традиційною картоплею - тропічний овоч. Він бере свою назву від аравакської мови (мова групи індіанських народів). Батьківщиною батата вважається територія сучасних Колумбії і Перу. В даний час вирощуванням батата займаються в багатьох країнах. У тропічному і субтропічному кліматі батат є багаторічною рослиною. При вирощуванні в помірному кліматі - однорічною. Залежно від умов вирощування та від сорту, зовнішній вигляд і смак батату може різнитися. Але в загальному батат за смаком нагадує солодку картоплю. Вона у великих дозах містить крохмаль і глюкозу.

Картоплю батат можна вживати сирою, смажити, варити, запікати, як і багато інших овочів. Можна вживати з м'ясом, рибою, грибами, овочами або як самостійний продукт. З батата, як і з картоплі, може вийти чудове пюре. Овоч можна додавати в супи, фарширувати і робити з нього чіпси.

Цей овоч зміцнює судини і відновлює їх еластичність, а також має протиракову дію на організм. Батат сприяє поліпшенню роботи печінки і нирок.

В нашому інтернет-магазині АСА-Маркет ви можете купити картоплю батат вагову, а також величезний вибір іншої продукції з категорії Картопля із оперативною доставкою по м. Київ та населеним пунктам Київської області.