Базилік зелений 1 кг

Артикул: 06001-1
Есть в наличии: 99999 шт.
  • Вес: 1 кг.
  • Цена:
    675 грн.
  • Старая цена:
    0 грн.
(1.2/3)
Базилік - в кулінарії свіжі або висушені листя декількох різновидів однойменної рослини. Є популярною культурою в багатьох країнах світу, розташованих в регіонах з помірним, субтропічним і теплим помірним кліматом.

В кулінарії використовуються свіжі та сушені листя базиліка, що застосовуються виключно в якості модифікатора смаку і аромату. Дана листова зелень є одним з найпопулярніших інгредієнтів в національних кухнях країн Середземномор'я та Південно-Східної Азії. Більшість рецептів з використанням базиліка передбачає приготування їжі шляхом їх варіння або тушкування, а також додавання його листя на завершальному етапі приготування цих страв. Дане обмеження ніяким чином не позначається на популярності даної листової зелені в кулінарії. Перелік страв, в яких застосовуються листя цієї рослини надзвичайно широкий - починаючи від овочевих рагу й супів, закінчуючи соусами та фруктовими салатами. "Універсальність" базиліка пояснюється прекрасною його сполучуваністю з більшістю харчових продуктів.

В нашому інтернет-магазині АСА-Маркет ви можете купити базилік зелений ваговий, а також величезний вибір іншої продукції з категорії Зелень свіжа з оперативною доставкою по м. Київ та населеним пунктам Київської області.