Бебі мікс 125 г

Артикул: 07021-1
Есть в наличии: 99999 шт.
  • Вес: 0.125 кг.
  • Цена:
    56 грн.
  • Старая цена:
    0 грн.
(4.1/7)
Бебі мікс салат - це набір з багатьох різних салатів, який зручний в застосуванні та користується великою популярністю в кулінарії. До складу салату бебі мікс входять наступні салати: фрізе, радічіо, рукола, маш-салат, салатні листя. Усі складові салати, присутні в бебі мікс покращують смак страв і незвичайно корисні для здоров'я.

Листовий салат - це дивовижне рослина, яка володіє не тільки відмінним смаком, але й цілим спектром корисних якостей. Його їли ще древні римляни. В ті часи салат просто розривали на шматки, підсолювали, додавали оливкову олію і насолоджувалися незвичайними смаковими поєднаннями. А ось в середні століття салат вже подавали як гарнір до м'яса.

Бебі мікс салат - відмінне джерело фолієвої кислоти, яка особливо корисна для діяльності головного мозку та нервової системи. У бебі міксі також міститься цілий кладязь найрізноманітніших вітамінів, присутніх у кожному із його складових. Тут присутні такі вітаміни як A, B1, B2, B3 (або PP), B4, B5, B6, B9, а ще вітаміни груп C, E та K.

В нашому інтернет-магазині АСА-Маркет ви можете купити бебі мікс салат ваговий, а також величезний вибір іншої продукції з категорії Салати свіжі з оперативною доставкою по м. Київ та населеним пунктам Київської області.