Буряк 1 кг

Артикул: 01054-1
Есть в наличии: 99999 шт.
  • Вес: 1 кг.
  • Цена:
    33 грн.
  • Старая цена:
    0 грн.
(3.8/12)
Далекий Схід і Індія - батьківщина буряка, де він зростав у дикому вигляді. Використовувати буряк у їжу почали з незапам'ятних часів ще у Вавилоні і Середземномор'ї. Але спочатку в їжу вживалося лише листя, а коренеплоди використовувалися в лікарських цілях. Буряк також використовувався, як один з атрибутів ритуальних дій. Наприклад, стародавні греки використовували цей коренеплід в ритуалах поклоніння богу Аполлону. В Київській Русі буряк вживати почали в X-IX століттях, а в Європі про нього дізналися лише в XIII-XIV.

Коренеплід і його бадилля мають різні цілющі властивості, відомі ще з давніх-давен і найніжніший смак. Унікальна здатність буряка в тому, що він може очищати організм від солей важких металів, шлаків і різних накопичень, а також добре стимулює роботу нирок, печінки і сечового міхура.

У ньому є великий вміст йоду, що сприяє поліпшенню пам'яті і служить відмінним захистом від склерозу. Регулярне вживання буряка здатне захистити організм від втоми і виснаження, підвищити рівень гемоглобіну, нормалізувати діяльність імунної системи і обміну речовин.

В нашому інтернет-магазині АСА-Маркет ви можете купити буряк, а також величезний вибір іншої продукції з категорії Овочі з оперативною доставкою по м. Київ та населеним пунктам Київської області.