Часник чищений 1 кг

Артикул: 01069-1
Есть в наличии: 99999 шт.
  • Вес: 1 кг.
  • Цена:
    213 грн.
  • Старая цена:
    0 грн.
(3.4/11)
Часник чищений дуже зручний продукт. Однією з його основних переваг є те, що Ви можете купити чищений часник і одразу додавати його до страв, обробляти не витрачаючи час на його очищення від лушпиння. Часник - це улюблений продукт багатьох людей, так як він неймовірно корисний для здоров'я. 19 квітня американці відзначають досить дивне свято - День часнику, який жартома називають смердючою трояндою. І вони не надто далекі від істини, адже часник відноситься до сімейства лілій. Першу згадку про нього було виявлено на шумерських глиняних табличках, що датуються IV тисячоліттям до н.е. Можливо, окремого свята часник удостоївся за масу корисних властивостей, якими володіє. Адже це не тільки пікантне доповнення до всіляких страв, а й потужне лікарський засіб.

Позитивна дія часнику на імунітет відомо з давніх пір. А ось американські вчені нещодавно з'ясували, що регулярне вживання цього продукту служить профілактикою раку шлунка і прямої кишки. До того ж він надійно захищає серце і судини від хвороб і нормалізує рівень холестерину.

В нашому інтернет-магазині АСА-Маркет ви можете купити часник чищений, а також величезний вибір іншої продукції з категорії Часник із оперативною доставкою по м. Київ та населеним пунктам Київської області.