Часник 1 кг

Артикул: 01068-1
Есть в наличии: 99999 шт.
  • Вес: 1 кг.
  • Цена:
    112 грн.
  • Старая цена:
    0 грн.
(2.3/2)
Часник популярна овочева культура. Походить він від довгогостроконечної цибулі, що росте в Середній Азії. Окультурення часнику почалося в Ірані, Афганістані, Пакистані, гірських районах Таджикистану, Туркменії і Узбекистану. В давнину довгий час часник вживався в основному для лікувальних цілей. Уже в 5 тис. до н.е. часник використовувався багатьма народами: греками, єгиптянами, євреями, арабами. При розкопках єгипетських гробниць і відкритті саркофагів часник знаходили на очах мумій і в їх внутрішніх порожнинах. Відомо і те, що в Стародавньому Єгипті часник входив в раціон харчування людей, що виконують важку фізичну роботу (наприклад, будівельників пірамід).

Вживання часнику корисно для серцево-судинної системи: нормалізує тиск, знижує рівень холестерину в крові, розріджує кров, покращує кровообіг. Часник є природним антибіотиком і здатний запобігти розвитку грипу. Він має загальну протимікробну дію на організм. Часник також має протиракову та імуностимулюючу дію, завдяки чому ефективно використовується у фармакології та медицині.

В нашому інтернет-магазині АСА-Маркет ви можете купити часник, а також величезний вибір іншої продукції з категорії овочі з оперативною доставкою по м. Київ та населеним пунктам Київської області.