Часник сушений 15 г

Артикул: 22085-1
Есть в наличии: 99999 шт.
  • Вес: 0 кг.
  • Цена:
    9,45 грн.
  • Старая цена:
    0 грн.
(0/0)
Часник сушений є надзвичайно практичною приправою, яка мало чим поступається свіжому овочу. Часник - це незамінний інгредієнт багатьох страв як азіатської, так і європейської кухні. Аромат та смак цієї приправи дуже сильні, тому часник роблять будь-яку страву незабутньою. Є у запаху часнику свої шанувальники та противники, але байдужими він не залишає нікого.

З дитинства ми чуємо про користь часнику. Саме його завжди радять їсти для зміцнення імунітету, профілактики та лікування застуди. Його ефективність проти інфекційних та вірусних захворювань обумовлена досить високим вмістом активних речовин фітонцидів та ефірних масел. Часник можна сміливо називати "природним антибіотиком". Це хоча і найвідоміше, але далеко не єдина корисна властивість часнику. Оскільки він є рекордсменом за вмістом поживних речовин, його благотворний вплив поширюється на весь організм в цілому.

Свіжі зубчики часнику не завжди зручно подрібнювати та додавати в їжу, тому краще за все тримати його в сушеному і вже нарізаному вигляді.

В нашому інтернет-магазині АСА-Маркет Ви можете купити часник сушений, а також величезний вибір іншої продукції з категорії Спеції фасовані з оперативною доставкою по м. Київ та населеним пунктам київської області.