Чері помідор червоний 1 кг

Артикул: 01031-1
Есть в наличии: 99999 шт.
  • Вес: 1 кг.
  • Цена:
    250 грн.
  • Старая цена:
    0 грн.
(4.8/2)
Перші міні-томати з'явилися в 1973 році. Їх привели на світ ізраїльські селекціонери, метою яких було запровадження сорти томатів для жаркого посушливого клімату, з плодами, які будуть визрівати повільно. Назва відразу ж знайшлося - «вишня», від англійського «cherri». Незабаром ці малюки завоювали серця господинь всього світу, адже різноманітності форм і кольорів томатів черрі немає меж.

Сьогодні селекціонери вивели понад сто видів томатів черрі. За формою вони далеко не завжди нагадують вишню. Вони бувають круглими, каплевидними, приплющеними, витягнутими, пальчиковими. Смак також різноманітний, але всі вони мають солодкуватіість та аромат томатів.

Вживати в їжу ці маленькі помідорчики не тільки смачно, але й корисно. Як і багато інших овочів, помідори чері є джерелом мікроелементів, вітамінів. Крім іншого в них містяться органічні кислоти. Але найголовніше, Черрі багаті ликопеном. Останній, будучи, по суті, антиоксидантом, є природною профілактичним заходом онкозахворювань органів шлунково-кишкового тракту.

В нашому інтернет-магазині АСА-Маркет ви можете купити чері ваговий, а також величезний вибір іншої продукції з категорії Помідори із оперативною доставкою по м. Київ та населеним пунктам Київської області.