Чері жовті, кг

Артикул: 010523
Есть в наличии: 99999 шт.
  • Вес: 0 кг.
  • Цена:
    375 грн.
  • Старая цена:
    0 грн.
(2.6/7)

Чері жовті від своїх родичів відрізняються яскравим жовтим кольором. Томати черрі - це гібридний різновид томатів, виведений ізраїльськими вченими в 1973 році. Вперше маленькі помідори розміром з вишню були згадані на самому початку XIX століття в Південній Америці (Перу і Чилі). Такі сорти довше зберігаються в свіжому вигляді, в них більше концентрація вітамінів, мікро- та макроелементів. Такі томати можна додавати в салати, обробляти термічно, маринувати і солити, сушити в духовці.

Вітамінний склад цих маленьких помідорів може вас вразити. Вони багаті калієм, залізом і фосфором. Ситні малюки так вдало втамовують голод завдяки високому вмісту хрому, який перешкоджає виникненню почуття голоду. Також томати низькокалорійні, з них виходить відмінний дієтичний салат, варто тільки додати трохи зелені.

В нашому інтернет-магазині АСА-Маркет ви можете купити чері жовті ваговий, а також величезний вибір іншої продукції з категорії Помыдори із оперативною доставкою по м. Київ та населеним пунктам Київської області.