Чорнослив без кістки 1 кг

Артикул: 09016-1
Есть в наличии: 99999 шт.
  • Вес: 1 кг.
  • Цена:
    126 грн.
  • Старая цена:
    0 грн.
(0/0)
Чорнослив в достатку містить клітковину, пектини, органічні кислоти та інші корисні речовини. У ньому є досить висока кількість вітамінів і мікроелементів. Його вживають при авітамінозах, в ньому міститься широкий спектр вітамінів. Призначають сухофрукт при дефіциті заліза і низькому рівні гемоглобіну.

У чорносливі міститься дуже багато калію, його в півтора рази більше, ніж в бананах. Він ефективно заповнює енергетичний баланс, тонізує, підтримує працездатність, оновлює організм. Також чорнослив сприяє поліпшенню зовнішнього вигляду і стану шкіри, має омолоджуючу дію, застосовується з метою профілактики онкозахворювань.

Цей унікальний фрукт здатний підвищити імунітет і здатність організму до протистояння екологічно небезпечних факторів. Продукт сприятливо впливає на нервову систему, допомагає усунути тривожність, підвищити опірність стресам, нормалізувати тиск. Допомагає при хворобах кишечника, запорах, порушеннях в роботі печінки і нирок. Покращує апетит і виділення шлункового соку.

В нашому інтернет-магазині АСА-Маркет Ви можете купити чорнослив, а також величезний вибір іншої продукції з категорії Сушені фрукти із оперативною доставкою по м. Київ та населеним пунктам київської області.