Диня, кг

Артикул: 05007-1
Есть в наличии: 99999 шт.
  • Вес: 0 кг.
  • Цена:
    42 грн.
  • Старая цена:
    0 грн.
(2/1)
Батьківщиною дині прийнято вважати Середню і Малу Азію. Сьогодні дикорослих динь вже не залишилось, зрідка можна зустріти польові азіатські види, з яких були виведені сучасні сорти. Культура вирощування дині почалося з Індії, Ірану та Середньої Азії в I тис. до н.е. і поступово поширилась по Малій Азії, Китаю, східному узбережжі Африки. До нас диня потрапила в XV-XVI ст. із Середньої Азії. Українську назву «диня» пояснюють походженням від слова «дути», тобто - «надутий, роздутий» плід. Диню їдять у свіжому вигляді, сушать, в'ялять, роблять цукати, повидло, динний мед.

Диня знижує рівень холестерину в крові, налагоджує роботу кишківника, печінки, нирок, сечостатевої, серцево-судинної і нервової систем. Її рекомендують вживати при каменях у нирках і сечовому міхурі, подагрі, ревматизмі, атеросклерозі, виснаженні. Диню їдять в період прийому антибіотиків, оскільки вона здатна підсилювати їх дію, знижуючи при цьому токсичність лікарств для організму. Диня сприяє процесам кровотворення і підвищує рівень гемоглобіну, зміцнює імунітет.

В нашому інтернет-магазині АСА-Маркет ви можете купити диню вагову, а також величезний вибір іншої продукції з категорії Екзотика з оперативною доставкою по м. Київ та населеним пунктам Київської області.