Джем абрикосовий 620 г

Артикул: 21010-1
Есть в наличии: 99998 шт.
  • Вес: 0 кг.
  • Цена:
    97,50 грн.
  • Старая цена:
    0 грн.
(0/0)
Цей джем отримується шляхом термічної обробки абрикосів та має помаранчевий колір. У своєму складі він містить цукор, солі та органічні кислоти.

Абрикосовий джем подається як самостійне блюдо, до чаю, млинців, оладок, каш, морозиву, десертів. Його використовують при приготуванні тістечок, тортів, зокрема, знаменитого австрійського торта «Захер».

Абрикосовий джем благотворно позначається на стані людей з серцево-судинними захворюваннями, гіпертонією, нервовою збудливістю, захворюваннями шлунково-кишкового тракту, анемією, авітамінозом. Він допомагає швидко відновити сили, покращує активність мозку, виводить з організму солі важких металів, зміцнює імунітет, нормалізує обмін речовин, зміцнює кістки й зуби. Тим не менш, через свою високу калорійність абрикосий джем не варто вживати людям з цукровим діабетом та схильністю до ожиріння. Також до його вживання варто підходити з обережністю при захворюваннях печінки і щитовидної залози.

В нашому інтернет-магазині АСА-Маркет ви можете купити джем абрикосовий в банці, а також величезний вибір іншої продукції з категорії Мед та джеми з оперативною доставкою по м. Київ та населеним пунктам Київської області.