Фініки з кісткою 1 кг

Артикул: 09014-1
Есть в наличии: 99999 шт.
  • Вес: 1 кг.
  • Цена:
    140 грн.
  • Старая цена:
    0 грн.
(0/0)
Фініки - це їстівні плоди, що ростуть на пальмі з однойменною назвою. Зазвичай вони доступні у вигляді сухофруктів. Вважається, що фініки містять всі необхідні речовини для того, щоби харчуючись лише ними та водою, людина зможе прожити не один рік.

Вигідно фініки в інших фруктів виграють своїм урізноманітненим складом. Вони містять залізо, фосфор, мідь, марганець, магній, калій та багато інших корисних речовин. Але особливо багато в них вітаміну В5, який підвищує працездатність та посилює концентрацію уваги.

Більш того, усього через півгодини споживання фініків навіть до дуже втомленої людини повертаються сили та відновлюється енергія. Такий ефект досягається тому що в одному кілограмі фініків міститься близько трьох тисяч калорій, які цілком можуть замінити добовий мінімум необхідної активній людині енергії. Вони відомі і як чудові стимулятори м'язів. Особливо рекомендується вживати фініки жінкам протягом вагітності, пологів, а також при годуванні дитини. Ці фрукти полегшують процес пологів та сприяють виробленню жіночим організмом молока.

В нашому інтернет-магазині АСА-Маркет ви можете купити фініки вагові, а також величезний вибір іншої продукції з категорії Сушені фрукти з оперативною доставкою по м. Київ та населеним пунктам Київської області.