Фізаліс 100 г

Артикул: 01067-1
Есть в наличии: 99999 шт.
  • Вес: 0.1 кг.
  • Цена:
    65 грн.
  • Старая цена:
    0 грн.
(3.8/4)
Фізаліс, як і томат, відноситься до сімейства пасльонових - це найбільший рід рослин сімейства пасльонових. Фізаліс дуже поширений в тропічних, субтропічних і почасти помірних областях Америки. В Південній та Центральній Америці спостерігається найбільша різноманітність видів цього овача. Всього відомо за різними даними від 75 до 110 видів цієї рослини. Практично всі вони їстівні, навіть такі багаторічні трав'янисті рослини, як фізаліс звичайний і фізаліс садовий, або Франшетті, які вважаються декоративними, хоча плоди у них дуже дрібні.

Плоди фізалісу багаті корисними речовинами: вітамінами, клітковиною, алкалоїдами, каротиноїди, білками, вуглеводами (сахарозою, фруктозою, глюкозою, крохмалем), органічними кислотами (лимонної, яблучної, винної, кавової, бурштинової, становий, феруловой), кверцетином, фізалін, таніном , пектин, криптоксантин, сапоніни, фітонцидами, поліфенолами, флавоноїдами, антоцианами, ефірними, дубильними і мінеральними речовинами. Є в плодах і лікопін, що володіє антиоксидантними властивостями.

В нашому інтернет-магазині АСА-Маркет ви можете купити фізаліс, а також величезний вибір іншої продукції з категорії Інші овочі з оперативною доставкою по м. Київ та населеним пунктам Київської області.