Фольга 28*50 міцна

Артикул: 170101
Есть в наличии: 99999 шт.
  • Вес: 0 кг.
  • Цена:
    0 грн.
  • Старая цена:
    0 грн.
(0/0)

Харчова фольга є нічим іншим, як найтоншими листами з алюмінію, які часто використовуються в побутовій сфері. Наприклад, матеріал допомагає приготувати різноманітні страви, які готуються в духовці. За рахунок своїх унікальних якостей ці листи здатні затримувати близько 95% випромінювання, яке потрапляє на їх поверхню. Тому харчова фольга широко використовується домогосподарствами.

Товщина фольги дозволяє використовувати її при готуванні соковитого та смачного м'яса, риби, картоплі, різноманітних овочів, фруктів та іншого. Також харчова фольга придатна для зберігання продуктів харчування. Але слід пам"ятати, що при налмірному нагріванні вона може прогорати, окислюватися, ставати токсичною і небезпечною. Високоякісний алюміній робить фольгу еластичною: вона легко набуває та відмінно тримає задану форму, не розгортається. Фольга відмінно зберігає тепло всередині (ефект "термоса"). Харчова фольга зберігає вітаміни, свіжість, смак продуктів. Вона перешкоджає змішуванню запахів.

В нашому інтернет-магазині АСА-Маркет ви можете купити фольга 28*50 міцна, а також величезний вибір іншої продукції з категорії Господарські товари з оперативною доставкою по м. Київ та населеним пунктам Київської області.