Гарбуз грушевидний 1 кг

Артикул: 01056-1
Есть в наличии: 99999 шт.
  • Вес: 1 кг.
  • Цена:
    19,50 грн.
  • Старая цена:
    0 грн.
(2.4/7)
Гарбуз, яуий зазвичай вживається в їжу, належить до виду Гарбуз кухонний. Дикорослі сорти гарбузів зустрічаються в теплих районах Азії, Африки та Америки. Батьківщиною ж гарбуза вважається Мексика. До Європи цей овоч, як і багато інших, потрапив після відкриття американського континенту Колумбом. Зараз цей овоч культивується і вирощується в більшості країн світу.

Гарбуз вживають в свіжому вигляді, однак відварний, тушкований або запечений гарбуз краще засвоюється організмом. Його додають в консервації, роблять соки і пюре, використовують в дитячому і дієтичному харчуванні. Гарбуз прекрасно зберігається, тому його зазвичай споживають протягом зими, як багате джерело вітамінів.

Вживання гарбуза вкрай корисне при порушенні роботи печінки. Люди, які перенесли гепатит А, регулярно харчуючись гарбузом, можуть відновити функцію печінки. Овоч нормалізує роботу травної, нервової і серцево-судинної систем. Гарбуз багатий калієм, завдяки чому сприяє поліпшенню роботи серця і зміцненню стінок кровоносних судин.

В нашому інтернет-магазині АСА-Маркет ви можете купити гарбуз, а також величезний вибір іншої продукції з категорії Овочі з оперативною доставкою по м. Київ та населеним пунктам Київської області.