Горіх грецький метелик 1 кг

Артикул: 08003-1
Есть в наличии: 99999 шт.
  • Вес: 1 кг.
  • Цена:
    238 грн.
  • Старая цена:
    0 грн.
(0/0)
оріх грецький - це плід високого горіхового дерева. В Україні багато хто називає цей горіх царським. Плід грецького горіха знаходиться на дереві в твердій шкірці з волокнами зеленого кольору. Коли шкірка висихає, вона тріскається та відділяється від кістки, яка покрита щільною дерев'янистою шкаралупою. Ядро горіха нагадує людський мозок, що в давнину й породило безліч легенд про "чудодійні" властивості грецького горіха.

Горіх грецький має багатий хімічний склад та є дуже корисним продуктом для здоров'я людини. Цей горіх вибирає багато чоловіків, оскільки він дуже поживний. Калорійність грецькогогоріха становить 648 кКал на 100 грам ваги, з яких вуглеводи становлять до 10%, кількість жирів - 50-70%, а білків від 10 до 20 відсотків. Ядро грецького горіха містить в собі наступні корисні для організму людини мікроелементи: вітаміни групи Е, РP, K, В, важливі амінокислоти - цистин, фенілаланін, серин, гістидин та аспарагін, а також корисні мінеральні речовини - фосфор, цинк, залізо, йод, магній, кобальт, калій і кальцій.

В нашому інтернет-магазині АСА-Маркет ви можете купити горіхи грецькі метелик вагові, а також величезний вибір іншої продукції з категорії Горіх з оперативною доставкою по м. Київ та населеним пунктам Київської області.