Горіх кедровий 1 кг

Артикул: 08004-1
Есть в наличии: 99999 шт.
  • Вес: 1 кг.
  • Цена:
    1 750 грн.
  • Старая цена:
    0 грн.
(4.3/2)
Кедрові горіхи - це блідо-жовті зерна невеликого розміру з яскраво вираженим смаком, який посилюється, якщо їх підсмажити. Кедровими горіхами називають їстівні насіння плодів дерев з роду Сосна, які ще носять назву «кедрових сосен».

У переважній більшості випадків кедровий горіх використовується в їжу без додаткової обробки. Для збагачення смаку та поживного складу його додають в овочеві, м'ясні, рибні страви, салати, коктейлі, соуси, кондитерські вироби, а також різноманітну випічку. З кедрових горішків роблять олію, вони широко використовується не тільки в їжу, але й в таких галузях як косметологія та народна медицина.

Горіхи кедрові є дуже корисними. Вони зміцнюють імунітет, відновлюють сили, підсилюють потенцію у чоловіків, покращують сон, очищають кров, беруть участь в білковому обміні, нормалізують роботу нервової та ендокринної систем, підтримують гостроту зору, беруть участь у формуванні структури кісток, перешкоджають утворенню шкідливого холестерину в крові, а також регулюють процес згортання крові.

В нашому інтернет-магазині АСА-Маркет ви можете купити горіхи кедрові вагові, а також величезний вибір іншої продукції з категорії Горіхи з оперативною доставкою по м. Київ та населеним пунктам Київської області.