Горіх кеш'ю 1 кг

Артикул: 08005-1
Есть в наличии: 99999 шт.
  • Вес: 1 кг.
  • Цена:
    490 грн.
  • Старая цена:
    0 грн.
(1/1)
Батьківщиною рослини кеш'ю, або анакардіума західного, є схід Бразилії. Сам горіх кеш'ю покритий подвійною оболонкою. Його Зовнішній вигляд вирізняється зеленим кольором і високим вмістом фенольної смоли, а внутрішня частина являє собою щільну шкаралупу, під якою, власне, й ховається горіх.

Кеш'ю є популярним інгредієнтом в азіатській кухні, їх додають в овочеві, м'ясні та рибні страви, для заправки салатів, фаршировані птиці, запікають в йогурті, додають в будь-який гарнір, соуси, усілякі кондитерські вироби, десерти, супи, рисові страви. Найчастіше їх вживають самостійно, як закуску. Окрім цього, ці горіхи також використовуються для виготовлення масла, яке своїм виглядом нагадує арахісове.

При вживанні горіхів кеш'ю знижується рівень «шкідливого» холестерину, підвищується імунітет. Горіхи сприяють нормальному функціонуванню серцево-судинної системи, беруть участь в білків обміні, проявляють антибактеріальні, тонізуючі властивості, покращують діяльність репродуктивної системи жінок і чоловіків, допомагають позбутися зайвої ваги.

В нашому інтернет-магазині АСА-Маркет ви можете купити горіхи кеш'ю ваговф, а також величезний вибір іншої продукції з категорії Горіхи з оперативною доставкою по м. Київ та населеним пунктам Київської області.