Горіх мускатний мелений 10 г

Артикул: 22047-1
Есть в наличии: 99999 шт.
  • Вес: 0 кг.
  • Цена:
    10,05 грн.
  • Старая цена:
    0 грн.
(0/0)
Мускатний горіх - невелике вічнозелене розлоге дерево сімейства мускатникових, плоди якого використовуються як прянощі. Плоди мускатного горіха великого розміру, мають яскраво-жовтий або сіро-жовтий колір. Насіння, яке міститься під шкарлупою, частково покрите тонкою, але досить м'ясистою оболонкою (аріллусу). З аріллусу та насіння отримують прянощі - мускатний цвіт і мускатний горіх.

Мускат володіє дуже яскравим, витонченим ароматом та пекучим смаком. Його використовують в кулінарії та харчовій промисловості, а також для отримання ефірних олій, які потім знаходять застосування в медицині, парфумерії, ароматерапії. Мускатний горіх додають в невеликих кількостях (не більше 0,1 г на порцію) в різні страви. Спеція відмінно підходить для приготування випічки, пирогів, варення та компотів. Так само його додають в соуси, рибні, овочеві супи, грибні страви, до блюд з птиці та багатьох інших кулінарних шедеврів. У тісто мелений мускатний горіх кладуть при замісі, а в страви - в кінці приготування підля піддання тепловій обробці.

В нашому інтернет-магазині АСА-Маркет ви можете купити мускатний горіх мелений, а також величезний вибір іншої продукції з категорії Спеції фасовані з оперативною доставкою по м. Київ та населеним пунктам Київської області.