Гриби Ерінги 200г

Артикул: CN7136
Есть в наличии: 99999 шт.
  • Вес: 0 кг.
  • Цена:
    84 грн.
  • Старая цена:
    0 грн.
(4.6/12)
Гриби Ерінги (білі степові гриби, королівські гливи) в природному вигляді поширені в степах Близького сходу, Середземномор'я та Північної Африки. В даний час вирощуванням грибів ерінгі в промислових масштабах займаються країни Південно-Східної Азії, поставляючи продукцію в Європу.

Розміри білого степового гриба можуть коливатись від 4 до 20 см у довжину. Він має пружну хрящувату структуру та приємний грибний аромат. Ерінгі можна вживати сирими, додаючи в салати. Можна запікати, смажити, тушкувати, варити, як в складі різних страв, або як самостійну страву чи гарнір. Бульйони з ерінгі славляться своїм надзвичайним смаком і ароматом. У зв'язку з цим багатьма кулінарами для приготування супів і соусів використовується саме цей вид грибів.

Ерінгі - легкозасвоювана їжа. У них містяться ферменти, які сприяють роботі травної системи. Мінерали, вітаміни та амінокислоти, необхідні людині, сприятливо впливають на весь організм. Крім того, ерінгі допомагають організму виводити солі важких металів, покращують стан шкіри, волосся і нігтів.

В нашому інтернет-магазині АСА-Маркет ви можете купити гриби ерінги, а також величезний вибір іншої продукції з категорії Гриби з оперативною доставкою по м. Київ та населеним пунктам Київської області.