Гриби печериці 1 кг

Артикул: 02005-1
Есть в наличии: 99999 шт.
  • Вес: 1 кг.
  • Цена:
    67,50 грн.
  • Старая цена:
    0 грн.
(1.5/3)
Печериці в дикорослому вигляді зустрічаються на грунтах, збагачених органікою, - в лісах, на луках, зрідка - на корі відмерлих дерев і мурашниках. Найбільш поширені вони в Євразії, Австралії та Африці. Існують навіть отруйні види печериць, які непридатні для вживання в їжу. Це печериця жовтошкіра та печериця гостра. У промислових масштабах вирощується в основному Печериця Садова, іноді - Печериця Їстівна.

Цей гриб дуже поживний, і може в цьому зрівнятися навіть з м'ясом. Майже на 90% він складається з води, багатий на білки, вуглеводи, жири. Також в ньому містяться такі корисні речовини, як глюкоза, крохмаль (глікоген), фунгин (клітковина грибна), триголазагрибной цукор, геміцелюлоза. За вмістом вітамінів А і С печериці можна порівняти з ріпчастою цибулею. Слід відмітити, що печериці містять вітамін D, який нехарактерний для зелених рослин. Цей гриб виграє в овочів за вмістом вітамінів групи В: В1 (тіамін), В2, В3 (ніацин), В5 (пантотенова кислота), В6, В9 (фолієва кислота), В12, вітаміну РР, біотин.

В нашому інтернет-магазині АСА-Маркет ви можете купити гриби печериці, а також величезний вибір іншої продукції з категорії Гриби з оперативною доставкою по м. Київ та населеним пунктам Київської області.