Інжир сушений 1 кг

Артикул: 09004-1
Есть в наличии: 99999 шт.
  • Вес: 1 кг.
  • Цена:
    224 грн.
  • Старая цена:
    0 грн.
(2.5/2)
Інжир сушений - продукт, який містить найбільшу кількість клітковини серед всіх сухофруктів, тому вживання цього сухофрукту гарантовано додасть відчуття ситості та якісно покращить роботу шлунково-кишкового тракту. Однак, наскільки б корисним та смачним це не було, при вживанні інжиру потрібно знати міру, тому що цей продукт не є дієтичним. При цьому природні та натуральні цукри, які містяться в даних сухофруктах, доволі добре та легко засвоюються. Сушений інжир містить неймовірну кількість корисних речовин, які сприяють підняттю настрою, збільшення енергії та працездатності, пришвидшенню та покращенню розумової діяльності.

Цілий перелік цінних мінеральних речовин та вітамінів, плюс клітковина, пектини й фітостероли, посилені поліненасиченими кислотами Омега-3 і Омега-6, разом з гліцеринової кислотою, наділяють інжир воістину чарівними властивостями! Найбільш ефективний він, як загальнозміцнюючий, тонізуючий, імуномодулюючу і протизастудний лікарський засіб.

В нашому інтернет-магазині АСА-Маркет ви можете купити інжир сушений ваговий, а також величезний вибір іншої продукції з категорії Сушені фрукти з оперативною доставкою по м. Київ та населеним пунктам Київської області.