Какао порошок 100 г

Артикул: 100514
Есть в наличии: 99999 шт.
  • Вес: 0.1 кг.
  • Цена:
    40,50 грн.
  • Старая цена:
    0 грн.
(0/0)
"""

Порошок какао """"Мрія"""" – це концентрований продукт, технологія виробництва якого не мінялась ще з часів давніх ацтеків. Звичайно, з тією різницею, що сьогодні його виготовляють у промислових масштабах та на сучасному обладнанні. Завдяки насиченому аромату на унікальному смаку, пити какао полюбляють і діти, і дорослі.

Корисні властивості какао-порошку дуже різноманітні і з кожним роком з'являється все нова інформація. Завдяки наявності в складі порошку какао рослинних білків, вуглеводів, жирів, харчових волокон, органічних сполук, мінеральних речовин, кофеїну й терброміну, а також маси вітамінів і корисних елементів, цей унікальний продукт в порівнянні з іншими напоями залишається поза конкуренцією.

Какао-порошок має найширше застосування в кондитерській, молочній та хлібопекарській галузях. За допомогою нього ви можете виготовити цукерки, торти, вафель, пряники, печиво, різні бісквіти. Ну і, звісно, приготувати різноманітні шоколадні напої.

В нашому інтернет-магазині АСА-Маркет Ви можете купити порошок какао """"Мрія"""", а також величезний вибір іншої продукції з категорії Концентрати з оперативною доставкою по м. Київ та населеним пунктам Київської області."""