Каперси 100 г

Артикул: 17004-1
Есть в наличии: 99999 шт.
  • Вес: 0 кг.
  • Цена:
    53,65 грн.
  • Старая цена:
    0 грн.
(0/0)
Каперси в банці"Іберика" – це високоякісний та смачний продукт, який можна споживати як самостійну страву чи використати для приготування у якості інгредієнту. Каперси є квітковими бутонами рослини (кущівника) Capparis spinosa, які ще не розпустилися. У сирому вигляді цей продукт не споживають. Проте після їх маринування, каперси набувають пряно-гірчичного смаку та аромату, а тому у подальшому можуть служити не тільки самостійним гарніром, але й використовуватись у якості приправи.

Каперси "Іберика" використовують для приготування багатьох страв, іноді попередньо вимочивши їх в мисці з водою або ошпаривши, щоб усунути надлишок солі. Цей низькокалорійний і дієтичний продукт у свіжому вигляді містить всього 14 ккал на 100 г. Каперси надають чудову пікантність і гостроту соусам, їх подають до риби або м'яса, використовують в салатах або заправках до них. Мариновані бутони каперсів є одним із найважливіших приправ французької кухні. Усі імениті кухарі світу використовують їх у приготуванні своїх вишуканих блюд.

В нашому інтернет-магазині АСА-Маркет Ви можете купити каперси в банці "Іберика", а також величезний вибір іншої продукції з категорії Плодово-овочеві консерви з оперативною доставкою по м. Київ та населеним пунктам області.