Капуста білокачанна 1 кг

Артикул: 01032-1
Есть в наличии: 99999 шт.
  • Вес: 1 кг.
  • Цена:
    36 грн.
  • Старая цена:
    0 грн.
(3.8/4)
Білокачанна капуста - одна з найбільш поширених овочевих рослин в світі. Її вирощування почалося ще в кінці кам'яного віку. Піфагор, що пропагував вегетаріанство, говорив, що капуста «постійно підтримує бадьорість і спокійний настрій духу». Капуста білокачанна володіє чудовими смаковими якостями, здатністю тривалий час зберігати свої поживні речовини, має лікувальні та дієтичні властивості. Білокачанну капусту можна використовувати для приготування мало не усіх страв: супів, борщів, салатів, гарнірів, пиріжків та вареників. Її можна квасити та засолювати. Звісно, білокачанна капуста, як і практично усі овочі, приносить найбільшу користь у сирому або термічно необробленому вигляді.

Капуста білокачанна - це дієтичний продукт. Вона здатеа покращити травлення, відрегулювати обмін речовин та має детоксикаційний ефект. Особливо корисна квашена капуста, тому що містить велику кількість аскорбінової кислоти. Аскорбінова кислота - життєво важлива сполука, що підтримує нормальні процеси життєдіяльності організму і знижує ризик захворювання на рак.

В нашому інтернет-магазині АСА-Маркет ви можете купити капусту білокачанну, а також величезний вибір іншої продукції з категорії Капуста із оперативною доставкою по м. Київ та населеним пунктам Київської області.