Капуста броколі 1 кг

Артикул: 01034-1
Есть в наличии: 99999 шт.
  • Вес: 1 кг.
  • Цена:
    182 грн.
  • Старая цена:
    0 грн.
(3.9/4)
Друга назва капусти броколі - спаржева капуста. У неї, як і у її генетичного попередника - цвітної капусти, їстівними є суцвіття, а не листя.

Капуста броколі - це унікальний за своїм змістом продукт. Білка в ній більше, ніж в яловичині, а його якість ажніяк не поступається білку тваринного походження. При цьому цінність білка броколі зростає в зв'язку з вмістом в ньому речовин, що перешкоджають накопиченню холестерину в організмі людини. Протеїну у капусті броколі більше, ніж у шпинаті, цукровій кукурудзі та спаржі. Овоч багатий каротином, вітамінами С і К. Вміст заліза в порівнянні з синьою та білокачанною капустою майже в 2 рази більший. Ще вона містить антиоксиданти, що перешкоджають росту ракових клітин.

Молоду броколі можна вживати в сирому вигляді (салаті). Для збереження максимуму корисних речовин, її рекомендують готувати на парі або бланшувати. Якщо відварювати - то не більше 5 хв. Капуста броколі ідеально поєднується з м'ясними продуктами, рибою, грибами, іншими овочами. З неї можна готувати супи, гарніри, рагу, запіканки.

В нашому інтернет-магазині АСА-Маркет ви можете купити капусту броколі, а також величезний вибір іншої продукції з категорії Капуста з оперативною доставкою по м. Київ та населеним пунктам Київської області.