Капуста квашена 1 кг

Артикул: 27007-1
Есть в наличии: 99999 шт.
  • Вес: 0 кг.
  • Цена:
    90 грн.
  • Старая цена:
    0 грн.
(0/0)
"""

Квашена капуста українського виробництва – це низькокалорійний продукт, який користується популярністю не лише за свій смак, але й за надзвичайну користь. Ця традиційна закуска вживається як самостійна страва, а також служить інгредієнтом для приготування різних страв. Квашена капуста містить багато вітамінів та корисних для людського організму елементів.

Під час закваски капусти бактерії перетворюють цукор на молочну кислоту, тому продукт стає набагато кориснішим для тих, кому доводиться контролювати рівень цукру. При цьому інші речовини в овочі не руйнуються, а харчова цінність продукту зростає. Число корисних для людини бактерій у квашеній капусті не менше, ніж їх міститься у кефірі або йогурті.

На основі цього продукту варять супи або роблять другі страви. Наприклад, в Чехії традиційне блюдо – тушкована квашена капуста, яку у Польщі називають Бігусом та готують зі своїми особливостями. Звичайно, така обробка руйнує вітаміни, тому частіш за все квашену капусту їдять у свіжому вигляді.

В нашому інтернет-магазині АСА-Маркет Ви можете купити українську квашену капусту на вагу, а також величезний вибір іншої продукції з категорії Соління з оперативною доставкою по м. Київ та населеним пунктам області."""