Капуста цвітна, кг

Артикул: 01041-1
Есть в наличии: 99997.5 шт.
  • Вес: 0 кг.
  • Цена:
    78 грн.
  • Старая цена:
    0 грн.
(4.5/5)
Цвітна капуста - один з найбільш популярних підвидів капусти городньої. У цій капусті їстівним є суцвіття. Капуста цвітна сьогодні набула неймовірної популярності. Її вирощують у всьому світі. За обсягом вирощування і споживання вона стоїть на другому місці після капусти білокачанної.

Цвітну капусту варять, тушкують, смажать, готують як самостійну страву або разом з іншими овочами, як гарнір до м'яса. Також її додають в супи, заморожують. Овоч можна вживати і в сирому вигляді. Перелік можливих варіантів вживання цвітної капусти досить великий.

З усіх видів капусти, саме цвітна містить найбільшу кількість вітамінів і корисних речовин. При цьому вона досить низькокалорійна і швидко перетравлюється організмом, а тому входить в дієтичні раціони і дитяче харчування. Цвітну капусту рекомендують вживати для нормалізації рівня глюкози і холестерину в крові, що надзвичайно важливо для людей, які страждають на цукровий діабет. Регулярне вживання капусти цвітної сприяє зміцненню нервової системи і поліпшення її роботи.

В нашому інтернет-магазині АСА-Маркет ви можете купити капусту цвітну, а також величезний вибір іншої продукції з категорії Капуста з оперативною доставкою по м. Київ та населеним пунктам Київської області.