Кардамон 6 г

Артикул: 22050-1
Есть в наличии: 99999 шт.
  • Вес: 0 кг.
  • Цена:
    18,75 грн.
  • Старая цена:
    0 грн.
(0/0)
Фасований кардамон """"Еко"""" у зручному 6-грамовому пакетику є унікальною приправою із широкою областю застосування. Ця концентрована пряність має різко виражений смак, тому її застосовують у малих кількостях, а вмісту представленого пакетику вистачить на багато приготувань. Зернята кардамону належать то рослини сімейства імбирних, тому спеція має неймовірно ніжний аромат і високо цінується у всьому світі.

Унікальний склад кардамону і зміст великої кількості корисних речовин забезпечує знищення патогенних мікроорганізмів, активує роботу травної системи, покращує діяльність серцево-судинної та нервової системи, знижує вплив вільних радикалів і уповільнення процесів старіння, підвищує імунітет і загальний тонус організму, а також має ряд інших позитивних ефектів.

Фасований кардамон """"Еко"""" добре поєднується з птицею і м'ясом, особливо бараниною, рибою і морепродуктами. Його добре додавати в супи і соуси, використовувати для ароматизації ковбасних виробів, маринадів, розсолів та усіляких десертів.

В нашому продуктовому онлайн-магазині АСА-Маркет Ви маєте нагоду купити фасований кардамон """"Еко"""", а також іншу продукцію з категорії Фасовані спеції із швидкою доставкою по Києву та населеним пунктам Київської області."""