Картопля чищена в/у 3 кг

Артикул: 01005-1
Есть в наличии: 99999 шт.
  • Вес: 0 кг.
  • Цена:
    28,25 грн.
  • Старая цена:
    0 грн.
(4.4/6)
Чищена картопля в вакуумній упаковці збереже Ваш час та спростить процес приготування! Важко уявити життя і меню сучасної людини без картоплі. Вона виступає самостійною стравою (у вигляді гарніру) або входить до складу салатів, перших страв і навіть закусок. У вишуканих ресторанах можна знайти навіть картопляні десерти, зокрема морозиво. Ставлення лікарів та дієтологів до цього коренеплоду різне. Головне, що їх об'єднує - це поради не виключати з раціону помірну кількість картоплі.

Картопля стандарт містить немало вітамінів та корисних елементів. Серед інших у великій кількості в ній знаходяться хлор, залізо, цинк, натрій, йод, селен і бор. А також вітаміни груп А, В, К, і РР. Особливо важливо знати, що такого корисного і необхідного вітаміну С саме в картоплі міститься більше, ніж, наприклад, у винограді, смородині чи цибулі. А кількість клітковини в цілих 5 разів більша, ніж у банані.

Вживаючи в їжу картоплю необхідно пам'ятати про те, що наявні в ній клітковина та вуглеводи важко засвоювані. Нею можна швидко і надовго наїстися, якщо вживати рекомендовану кількість і не переїдати.

В нашому інтернет-магазині АСА-Маркет ви можете купити картоплю вагову стандарт, а також величезний вибір іншої продукції з категорії Картопля з оперативною доставкою по м. Київ та населеним пунктам Київської області.