Картопля мита 1 кг

Артикул: 01002-1
Есть в наличии: 99995 шт.
  • Вес: 0 кг.
  • Цена:
    25,20 грн.
  • Старая цена:
    0 грн.
(2.5/3)
Пропонуємо Вам, сучаний підхід до чистоти овочів, а саме - миту картоплю! Це зручно та завжди чисто. Важко уявити життя і меню сучасної людини без картоплі. Вона виступає самостійною стравою (у вигляді гарніру) або входить до складу салатів, перших страв і навіть закусок. У вишуканих ресторанах можна знайти навіть картопляні десерти, зокрема морозиво. Ставлення лікарів та дієтологів до цього коренеплоду різне. Головне, що їх об'єднує - це поради не виключати з раціону помірну кількість картоплі.

Картопля стандарт містить немало вітамінів та корисних елементів. Серед інших у великій кількості в ній знаходяться хлор, залізо, цинк, натрій, йод, селен і бор. А також вітаміни груп А, В, К, і РР. Особливо важливо знати, що такого корисного і необхідного вітаміну С саме в картоплі міститься більше, ніж, наприклад, у винограді, смородині чи цибулі. А кількість клітковини в цілих 5 разів більша, ніж у банані.

Вживаючи в їжу картоплю необхідно пам'ятати про те, що наявні в ній клітковина та вуглеводи важко засвоювані. Нею можна швидко і надовго наїстися, якщо вживати рекомендовану кількість і не переїдати.

В нашому інтернет-магазині АСА-Маркет ви можете купити картоплю вагову стандарт, а також величезний вибір іншої продукції з категорії Картопля з оперативною доставкою по м. Київ та населеним пунктам Київської області.