Кавун, кг

Артикул: 04009-1
Есть в наличии: 99999 шт.
  • Вес: 0 кг.
  • Цена:
    5,20 грн.
  • Старая цена:
    0 грн.
(0/1)
Кавун походить з Африки. Перші згадки про врожай кавуна були зафіксовані в Єгипті приблизно 5000 років тому. Звідти вони проростали по всій Азії та Європі. Колоністи принесли з собою насіння і в Новий Світ, де щорічно вирощується близько двох мільйонів тонн кавунів. Це просто найулюбленіша ягода на Американському континенті.

Кавун - член сімейства Cucurbitaceae (гарбузових). Кавуни можуть важити від 1 і до 30 кілограмів. Вони ростуть на довгих лозах і відпочивають на землі поки дозрівають. Найчастіше кавуни довгасті і мають світло-зелений колір. Вони також можуть бути круглими, плямистими або в білу смужку, яка простягається від кінця і до кінця плоду. Сьогодні культивують навіть жовті кавуни.

Зазвичай кавун просто нарізають скибками і їдять, але в кулінарії кавун має дуже широке застосування. Його вживають в натуральному вигляді у салатах, а також готують різноманітні коктейлі, джеми, желе, консервацію і навіть квасять. З кавуном виходить дуже смачне морозиво, також і в комбінації з тортом (торт-морозиво з кавуном).

В нашому інтернет-магазині АСА-Маркет ви можете купити кавун ваговий, а також величезний вибір іншої продукції з категорії Ягоди із оперативною доставкою по м. Київ та населеним пунктам Київської області.