Ківі 1 кг

Артикул: 05009-1
Есть в наличии: 99999 шт.
  • Вес: 1 кг.
  • Цена:
    112 грн.
  • Старая цена:
    0 грн.
(4/3)
Ківі (китайський агрус) - плід однойменної деревовидної ліани. В природному середовищі виростає переважно в Піднебесній, інтенсивно культивується в багатьох регіонах світу з тропічним та субтропічним кліматом.

Зрілі плоди ківі придатні для вживання в їжу в свіжому вигляді. У кулінарії використання цих фруктів досить широке. При цьому використовують не тільки стиглі, але і незрілі ківі, що містять багато пектину. З них виходять відмінні джем, варення та желе. В харчовій промисловості широко використовуються перестиглі ківі, які додаються в морозиво та яблучні соки.

Протягом століть китайська медицина розглядала ківі в основному як тонізуючий засіб для дітей і жінок після пологів. Однак в силу багатого на вітаміни і мінеральні речовини хімічного складу, корисні властивості цього фрукта виявились набагато ширшими. Він є прекрасним лікувально-профілактичним засобом проти захворювань серцево-судинної системи, шлунково-кишкового тракту. Крім того, високий вміст вітаміну C дозволяє ківі чинити сильний протимікробний і бактерицидний ефект.

В нашому інтернет-магазині АСА-Маркет ви можете купити ківі ваговий, а також величезний вибір іншої продукції з категорії Екзотика з оперативною доставкою по м. Київ та населеним пунктам Київської області.