Коріандр мелений 15 г

Артикул: 22053-1
Есть в наличии: 99999 шт.
  • Вес: 0 кг.
  • Цена:
    3,60 грн.
  • Старая цена:
    0 грн.
(0/0)
"""

Мелений коріандр """"Пікантна кухня"""" фасується у пакетики вагою 15 г, яких вистачає на безліч приготувань. Ця всесвітньо відома спеція має багато синонімів (наприклад, коляндра, кішнець посівний, кішніші, кіндзі, кішніч та інші) і з давніх давен використовується у кулінарії.

Коріандр є не тільки корисною рослиною, але й дуже хорошою пряністю, яку можна вживати протягом усього року. Перш за все, мелений коріандр """"Пікантна кухня"""" варто додавати у салати, а також до страв з рису, супи, в овочеві блюда, до смаженої свинини, гуляшів, рибних страв, а також різних соусів. Коріандр, як спеція є дуже популярною в індійській, мексиканській та кавказькій кухнях.

Насичений запах та корисні властивості коріандру відомі людству більш як 3000 років. Стародавні римляни вважали, що пряність надає сил і покращує апетит, а китайці називали її """"викликаючою збудження"""" і використовували для приготування любовного зілля. Як і тисячі років тому, у наші дні ця приправа залишається дуже популярною.

В нашому онлайн-супермаркеті АСА-Маркет Ви можете купити мелений коріандр від торгової марки """"Пікантна кухня"""", а також інші товари категорії Фасовані спеції з оперативною доставкою по м. Київ та населеним пунктам Київської області."""