Корінь хріну, кг

Артикул: 050106
Есть в наличии: 99999 шт.
  • Вес: 0 кг.
  • Цена:
    84 грн.
  • Старая цена:
    0 грн.
(5/1)
М'ясистий і потужний корінь хрону має подовжену форму. На дотик коріння багаторічної рослини тверде. Гострий смак і сильний, різкий аромат вплинули на специфіку застосування хрону в кулінарії (соуси, заправки).

Перед приготуванням коріння миють, очищають ножем від землі. Якщо планується використовувати коріння в якості інгредієнтів соусів, спецій, а також для приготування хрону, як окремого страви, тоді його натирають на дрібній тертці та додають до інших інгредієнтів. Якщо ви вибрали корінь хріну в якості складової консервованого або свіжого салату - досить нарізати його кільцями, виконуючи наступні вказівки в рецепті. Досить популярні корені хрону і в косметології - з них роблять відбілюючі маски, освітлюють веснянки.

Корінь хрону багатий аскорбіновою кислотою, клітковиною, вуглеводами, фітонцидами та ефірними гірчичним маслом. Завдяки свому складу він має противірусну, антибактеріальну та жовчогінну дію. Корінь хрону містить фосфор, кальцій, калій, марганець, натрій, залізо та вітаміни: В1, В2, В3, В6, Е, С.

В нашому інтернет-магазині АСА-Маркет ви можете купити корінь хріну, а також величезний вибір іншої продукції з категорії Корнеплоди з оперативною доставкою по м. Київ та населеним пунктам Київської області.