Корінь петрушки, кг

Артикул: 050104
Есть в наличии: 99996 шт.
  • Вес: 0 кг.
  • Цена:
    60 грн.
  • Старая цена:
    0 грн.
(0.3/3)
Для отримання кореня петрушки, придатного до вживання в їжу, вирощують петрушку спеціальних сортів - кореневих. На відміну від звичайних, листових сортів, ці мають великі, корені. Дика петрушка зустрічається в Присередземноморських країнах, звідки вона, власне і походить. За переказами, вперше петрушка була виявлена греками зростаючи на камені. Тоді греки назвали її, в перекладі на українську, - "зростаючий на камені".

У кулінарії корінь петрушки використовується сирим, а також трохи запеченим або підсмаженим. Він додається до салатів, супів, запеченої риби та м'яса, соусів. Щодо супів та соусів, корінь петрушки до них можна додавати трішки підпеченим - таким він надасть їм особливого та оригінального кольору й аромату.

Корінь петрушки збагачений ефірними маслами і, звісно, у ньому багато мінеральних речовин та вітамінів. За вмістом вітамінів С і бета-каротину корінь петрушки, як і зелень рослини, виграє у лідерів - лимона та моркви. Кореню петрушки приписують бактерицидну дію.

В нашому інтернет-магазині АСА-Маркет Ви можете купити корінь петрушки ваговий, а також величезний вибір іншої продукції з категорії Корнеплоди з оперативною доставкою по м. Київ та населеним пунктам Київської області.