Корінь селери 1 кг

Артикул: 01074-1
Есть в наличии: 99999 шт.
  • Вес: 1 кг.
  • Цена:
    52,50 грн.
  • Старая цена:
    0 грн.
(4.8/5)
Родина селери - Середземномор'я. У давнину його не тільки вживали в їжу, але також використовували в медицині та обрядах. Зараз селера активно використовується в кулінарії не тільки як смачний продукт, але і як інгредієнт, що володіє дієтичними властивостями. Застосування знаходять як листя і стебла, так і коріння рослини. Для цього культивуються два різновиди селери - кореневу та листову.

В кулінарних цілях селера використовується як свіжою, так і в переробленому вигляді. Її корінь можна натерти чи нарізати для салатів, тушкувати, підсмажити, зварити та подати як гарнір. Також корінь селери присутній в багатьох супах, бульйонах, соусах та різноманітних других стравах.

Користь кореня селери чимала. Він рятує від стресів та нервової напруги, знімає втому, надлишкову напруженість, нормалізує діяльність нервової системи, сприяє очищенню та омолодженню усього організму. Також корінь підвищує згортання крові, знижує артеріальний тиск та рівень холестерину в крові, зміцнює серцевий м'яз. Корінь сприяє гарній роботі пам'яті.

В нашому інтернет-магазині АСА-Маркет ви можете купити корінь селери, а також величезний вибір іншої продукції з категорії Корнеплоди з оперативною доставкою по м. Київ та населеним пунктам Київської області.