Кріп 1 кг

Артикул: 06005-1
Есть в наличии: 99999 шт.
  • Вес: 1 кг.
  • Цена:
    97,50 грн.
  • Старая цена:
    0 грн.
(4/3)
Кріп - стебла і листя однойменної трав'янистої рослини, яка є однією з найпопулярніших сільськогосподарських культур у світі. Відрізняється вона приємним пряним смаком і ароматом, який добре передається іншим харчовим продуктам. Крім листя та стебел в їжу вживається також насіння кропу, яке використовється в кулінарії виключно в якості приправи та спеції.

Кріп вживається в їжу переважно в свіжому вигляді. Його використовують в середземноморській та європейській кухнях уже протягом століть. Поряд з іншими прянощами ця рослина дозволяє поліпшити смак і аромат овочевих страв, домашньої птиці, м'яса, риби та морепродуктів, включаючи соуси, супи і, звичайно ж, салати. При цьому слід враховувати, що тривала термічна обробка має пагубний вплив на органолептичні показники кропу, через що ця зелень повинна додаватися тільки на заключному етапі приготування страви.

Регулярне вживання кропу сприяє зниженню рівня вмісту в крові холестерину і глюкози, а також має антиоксидантну, імуностимулюючу, тонізуючу, бактерицидну, седативну дію.

В нашому інтернет-магазині АСА-Маркет ви можете купити кріп ваговий, а також величезний вибір іншої продукції з категорії Зелень свіжа з оперативною доставкою по м. Київ та населеним пунктам Київської області.