Курага стандарт 1 кг

Артикул: 09005-1
Есть в наличии: 99999 шт.
  • Вес: 1 кг.
  • Цена:
    182 грн.
  • Старая цена:
    0 грн.
(0/0)
Курага - готове до вживання блюдо, виготовлене з висушених без кісточки половинок плодів абрикоса. У 100 гр. кураги міститься близько 241 ккал.

В кулінарії цей різновид сухофруктів застосовують в якості основного чи додаткового інгредієнта в різних салатах, кондитерських та хлібобулочних виробах, овочевих гарнірах, м'ясних і рибних стравах. Крім того, курага часто використовується в приготуванні напоїв, наприклад, узвару.

Через деякі особливості технології виготовлення, курага не може похвалитися високим вмістом вітамінів. Однак цей недолік з лишком компенсується наявністю клітковини, пектинів, органічних кислот і мінералів, які володіють цілим рядом корисних властивостей. Завдяки цьому, курага буде дуже доречною при ожирінні та цукровому діабеті, хворобах очей, гіпертонії, серцевій недостатності, а також при захворюваннях щитовидної залози. Крім цього, регулярне вживання кураги має тонізуючу та імуностимулюючу дію, сприяє виведенню з організму холестерину, радіонуклідів і солей важких металів.

В нашому інтернет-магазині АСА-Маркет ви можете купити курагу вагову, а також величезний вибір іншої продукції з категорії Сушені фрукти з оперативною доставкою по м. Київ та населеним пунктам Київської області.