Куркума мелена 20г

Артикул: CN7171
Есть в наличии: 99999 шт.
  • Вес: 0 кг.
  • Цена:
    9 грн.
  • Старая цена:
    0 грн.
(0/0)
Куркума (від латинського слова Curcuma) - трав'яниста рослина сімейства імбирних, кореневище і стебла якого культивуються в якості прянощів. Вони містять ефірні масла і жовтий барвник (куркумін), які наділяють куркуму унікальними властивостями. Слово куркума також відома за під рядом інших назв, її синоніми - куркума довга, жовтий корінь, гургемей, зарчава, халдеї

Мелена куркума має доволі сильно виражений смак та міцний аромат, тому додавати її до страв потрібно вкрай обережно і в невеликій кількості. Оскільки куркума використовується переважно в східній кухні при приготуванні плову, вона вноситься або за 3-5 хвилин до його готовності, або безпосередньо перед закладкою рису. Також порошок куркуми може використовуватися зі звареними на круто яйцями, омлетами, при приготуванні світлих соусів, супів-пюре, салатів, рагу, для підфарбовування лікерів, олії та сиру, гірчиці. Куркума добре комбінується з іншими прянощами та виступає складовою частиною усім добре відомої спеції каррі (як ніжного, так і гострого).

В нашому інтернет-магазині АСА-Маркет ви можете купити куркуму, а також величезний вибір іншої продукції з категорії Спеції фасовані з оперативною доставкою по м. Київ та населеним пунктам Київської області.