Квасоля біла 1 кг

Артикул: 08021-1
Есть в наличии: 99999 шт.
  • Вес: 1 кг.
  • Цена:
    98 грн.
  • Старая цена:
    0 грн.
(0/0)
Квасоля звичайна - найпоширеніше рослина роду Бобові. Є однією з основних оброблюваних овочевих культур індіанців, які перебували на території нинішньої Центральної і Південної Америки. На наш континент була завезена в XVII столітті, але спочатку, подібно картоплі та томатам, вирощувалася як декоративна рослина. Вживати в їжу її почали лише наприкінці цього ж століття.

Квасоля надзвичайно багата білками, які близькі до білків тваринного походження, і засвоюються організмом на 75%. Містить високий рівень калію, внаслідок чого часто включається в раціон людей, які страждають на атеросклероз або порушенням ритму серцевої діяльності. Вживання квасолі сприяє зниженню рівня цукру в крові, тому її рекомендують вживати при цукровому діабеті.

Незважаючи на високий вміст білків, квасоля вважається дієтичним продуктом. Її часто призначають вживати в їжу при хворобах нирок, печінки і шлунково-кишкового тракту. Регулярне вживання квасолі в їжу сприятливо впливає на нервову систему, а також перешкоджає утворенню зубного каменю.

В нашому інтернет-магазині АСА-Маркет ви можете купити квасолю звичайну, а також величезний вибір іншої продукції з категорії Бобові з оперативною доставкою по м. Київ та населеним пунктам Київської області.