Квасоля червона 1 кг

Артикул: 08023-1
Есть в наличии: 99999 шт.
  • Вес: 1 кг.
  • Цена:
    84 грн.
  • Старая цена:
    0 грн.
(0/0)
Батьківщиною квасолі є території нинішніх Перу, Мексики і деяких інших областей Центральної та Південної Америки. Квасоля червона грала ключову роль в землеробстві індіанців. Потім була завезена іспанськими мореплавцями в Європу, звідки поширилася і на територію Східної Європи. Зараз квасоля займає друге місце в світі по вживанню серед бобових культур. Її вирощують на всіх материках, крім Антарктиди. Налічується близько 200 сортів цього овоча..

Червона квасоля знаменита своїми дієтичними властивостями і високою поживністю. Це результат вмісту рослинного білка, близького за своїми властивостями до тваринного. Вона містить багато калію, заліза, кальцію і магнію, міді й цинку. Багата амінокислотами, необхідними організму - аргініном, лізином, триптофан, тирозином, метіоніном..

Вживання квасолі надає на організм цукр-, холестеринознижуючу і протимікробну дію. Її вживання корисне при хворобах шлунково-кишкового тракту, а також захворюваннях печінки і нирок. Квасоля благотворно впливає на роботу нервової системи..

В нашому інтернет-магазині АСА-Маркет ви можете купити квасолю червону, а також величезний вибір іншої продукції з категорії Бобові з оперативною доставкою по м. Київ та населеним пунктам Київської області.