Лимон 1 кг

Артикул: 03011-1
Есть в наличии: 99999 шт.
  • Вес: 1 кг.
  • Цена:
    98 грн.
  • Старая цена:
    0 грн.
(0.5/2)
Лимон - це плід, який росте на однойменному дереві. Вони мають середній, в порівнянні з іншими цитрусовими, розмір (до 6 см в діаметрі), щільну шкірку з горбкуватою поверхнею, яка при дозріванні набуває яскравих відтінків жовтого кольору.

Плоди лимона придатні для вживання в свіжому вигляді. Однак, дуже кислий смак обумовлює використання цих фруктів у комбінації з іншими продуктами харчування. Використання лимону в кулінарії є дуже широким, при цьому використовується не тільки м'якоть, але і шкірка, у якій міститься велика кількість ефірних масел. Як правило, лимоном покращують смак різних салатів, кондитерських і хлібобулочних виробів, м'ясних і рибних страв. Крім того, м'якоть фруктів застосовується для приготування різноманітних соусів, кремів, варення, сиропів, а також різноманітних напоїв, включаючи алкогольні. Також не можна не відзначити популярність лимонаду, основними інгредієнтами якого є свіжовичавлений лимонний сік і дрібно стовчений цукор.

В нашому інтернет-магазині АСА-Маркет ви можете купити лимони вагові, а також величезний вибір іншої продукції з категорії Цитруси з оперативною доставкою по м. Київ та населеним пунктам Київської області.