Лемонграсс 1 кг

Артикул: 06006-1
Есть в наличии: 99999 шт.
  • Вес: 1 кг.
  • Цена:
    840 грн.
  • Старая цена:
    0 грн.
(2.5/2)
Лемонграс (цімбологон, лимонна трава, лимонний злак, лимонне сорго, човнобородник) - стебла та листя трав'янистої рослини, популярної в регіонах з помірним і субтропічним кліматом. Вживаються вони в їжу у свіжому або висушеному вигляді. Характеризується ця трава специфічним лимонним смаком та ароматом, що дещо обмежує її використання в кулінарії. Як правило, використовується для страв з риби та свійської птиці, а також прохолодних безалкогольних напоїв.

Лемонграс є одним з найпопулярніших інгредієнтів в національних кухнях ряду країн Південно-Східної Азії і використовується при цьому виключно в якості смакової та ароматичної добавки. Ця рослина вживається в їжу як в свіжому, так і сушеному вигляді. У свіжому вигляді листя і стебла лемонграсу відрізняються специфічним лимонним смаком і ароматом, завдяки чому вона відмінно поєднується з рибою, морепродуктами, м'ясом і домашньою птицею. При цьому більш жорстка нижня частина стебел з більш інтенсивним смаком і ароматом найчастіше додається в салати.

В нашому інтернет-магазині АСА-Маркет ви можете купити лимонну траву вагову, а також величезний вибір іншої продукції з категорії Зелень свіжа з оперативною доставкою по м. Київ та населеним пунктам Київської області.