Мангольд 125 г

Артикул: 07022-1
Есть в наличии: 99999 шт.
  • Вес: 0.125 кг.
  • Цена:
    63 грн.
  • Старая цена:
    0 грн.
(4/2)
Салат мангольд - листя та стебла (довжиною до 30 см) трав'янистої рослини з такою ж назвою, яка є одним з різновидів звичайного буряка. Вирощується переважно в регіонах з помірним і субтропічним кліматом. Відрізняються листки яскраво вираженим гірким смаком, який стає менш інтенсивним після теплової обробки.

Мангольд входить до складу досить великої кількості популярних страв національних кухонь країн середземноморського регіону. Наприклад, він є складовою пирога Silverbeet, до якого крім листя мангольду додаються фісташки, родзинки та сир. Однак найчастіше цей салат використовують в їжу в свіжому вигляді, додаючи в овочеві салати. Крім того, мангольд відмінно підходить для приготування варених, смажених, тушкованих гарнірів з овочів, що подаються до страв з м'яса, риби та морепродуктів. При цьому слід враховувати, що термічна обробка дозволяє зробити смак даної листової зелені значно менш гірким. У той же час, вона істотно знижує вміст мінералів і вітамінів у цьому салаті.

В нашому інтернет-магазині АСА-Маркет ви можете купити мангольд салат ваговий, а також величезний вибір іншої продукції з категорії Салати свіжі з оперативною доставкою по м. Київ та населеним пунктам Київської області.