Масло вершкове 0,200г 72,5% 0405 20 30 00

Артикул: 160109
Есть в наличии: 99998 шт.
  • Вес: 0 кг.
  • Цена:
    39 грн.
  • Старая цена:
    0 грн.
(5/1)

Фасоване вершкове масло із жирністю 72,5% – це важливий продукт у щоденному раціоні людини. Окрім поживності та смаку, воно має й масу корисних для організму властивостей. Вершкове масло є сильним антиоксидантом, тож його регулярне споживання є профілактикою для вікових захворювань, важливе для репродуктивної функції, а також підсилює імунітет. У продукті наявні такі важливі для життєдіяльності вітаміни, як E, A, D та K. Тож помірне вживання вершкового масла корисне для нашого здоров'я.

Масло споживається не лише самостійно, але й має широке застосування у кулінарії. З його допомогою ви можете приготувати пісочне тісто для випічки торта, кекса, пирога чи кіша. Також можна його змішати з травами та спеціями, заморозити, потім нарізати скибочками й подавати зі смаженою стейком з яловичини. Слід пам'ятати, що правильно вершкове масло зберігати в холодильнику в спеціальній маслянці або фользі. Тримайте його на віддалі від продуктів із сильним запахом, оскільки воно здатне швидко увібрати сторонні аромати.

В нашому інтернет-магазині АСА-Маркет Ви можете купити фасоване вершкове масло із жирністю 72,5%, а також величезний вибір іншої продукції однойменної категорії з оперативною доставкою по м. Київ та населеним пунктам Київської області.